Zakázkové řešení

Každá firma je jiná. A každé umíme na míru vytvořit to pravé prostředí pro podnikání.

Kontaktujte nás
blank

Informační systém ABRA Gen dokážeme upravit a přizpůsobit tak, aby vyhovoval právě vašim potřebám. V našich službách však díky mnohaleté zkušenosti můžeme nabídnout ještě mnohem více – tvoříme mobilní aplikace, webové informační systémy i B2B portály a zajišťujeme odborné ekonomické a IT služby na klíč.

Díky inovativním nástrojům získáte široké možnosti automatizace a propojení aplikací či funkcí. Stroje i zařízení budou pracovat pro vás, zatímco vy budete mít funkční e-shop, precizní účetní služby i dokonalý přehled o všem, co se ve firmě děje.

ABRA Gen

Chytrý informační software třídy ERP, který se vám přizpůsobí. Informační systém ABRA Gen je vysoce variabilní a umožňuje doprogramovat a vyladit všechny funkce podle potřeby konkrétního zákazníka. Získáte tak prostor pro skutečně efektivní podnikání bez nadbytečné administrativy. Můžete využít služeb našich konzultantů v Praze a na pobočkách i širokou síť partnerských firem.Od efektivní výroby po fungující maloobchod, od přehledného skladu po bezchybné účetnictví či vizualizaci dat pro rychlé a správné rozhodování, vše od jednoho dodavatele, v jednom systému, přehledně a vždy po ruce. Zjistěte, co vše umí ABRA Gen.

Outsourcing služeb

Využijte širokou škálu odborných služeb od tvorby mobilních aplikací po účetnictví a správu IT. Máme pro vás více než informační systém. Tvoříme na zakázku funkční webové informační systémy, e-shopy, mobilní aplikace i B2B portály. Budeme vaším IT oddělením i správci hardwaru, bezpečným cloudem pro celým váš systém i odborným účetním oddělením, na špičkové odborné úrovni pro vás zajistíme daňové i ekonomické poradenství.  Nejsme jen dodavatel, jsme váš spojenec. Co můžeme udělat pro vaše lepší podnikání?

Inovace a automatizace

Nové technologie nabízí moderním firmám nečekané možnosti. Propojením aplikací a funkcí s pomocí API přináší významnou úsporu práce, nákladů i času. Také stroje a zařízení mohou pracovat skutečně pro vás díky nástrojům IoT – internetu věcí. Pokročilá vizualizace dat přináší dokonalý přehled o firmě a prostor pro maximální využití vašeho potenciálu. Jak vám pomůžeme využít moderní technologie ve vaší firmě?

Špičková zákaznická podpora

S důvěrou se obraťte na naše odborné konzultanty či helpdesk. Od začátku spolupráce vždy hledáme nejvhodnější řešení pro každého zákazníka a jsme připraveni vám pomoci s řešením jakékoliv situace. Obraťte se na nás.